TOP 6 najbardziej znanych batonów

W życiu wielu osób batony stanowią bardzo ważną rolę, ponieważ jest to źródło wielu składników odżywczych, mogą być wykorzystywane, np. w formie drugiego śniadania lub słodkiej przekąski w ciągu męczącego dnia.

Oto najbardziej znane batony:

Snickers

TOP 6 najbardziej znanych batonówJest to baton z karmelem oraz orzechami. Znajduje się w nim mieszanka nugatu, karmelu oraz mlecznej czekolady, a dodatkowo umieszczone są w nim orzeszki ziemne. Jest to produkt marki Snickers, idealnie zaspokoi głód każdej osoby, a do tego posiada delikatną konsystencję.

Mars

TOP 6 najbardziej znanych batonówProdukt marki Mars, składa się na niego mieszanka nugatu, który jest oblany pyszną, mleczną czekoladą, a w środku tej mieszanki znajduje się dodatkowo karmel. Może zawierać również śladowe ilości orzeszków ziemnych oraz laskowych. Idealny baton dla podniebienia każdego człowieka.

3Bit

Baton marki 3Bit, który składa się z herbatnika oraz mlecznej czekolady, która oblewa cały herbatnik. Dodatkowo posiada on także doskonałe nadzienie mleczne i bogate składniki odżywcze. Idealna przekąska w trakcie długiego treningu biegowego. Można go zjeść również w przerwie śniadaniowej na terenie pracy.

Bounty

Baton z nadzieniem kokosowym oraz wiórkami kokosowymi. Produkt marki Bounty, o niesamowitej konsystencji, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom. Oblany jest on mleczną czekoladą, która jest bardzo delikatna. Masy kokosowej jest w nim dużo, więc nikt nie będzie narzekał na solidną dawkę słodyczy w smutniejszy dzień.

Lion

TOP 6 najbardziej znanych batonówLion to baton marki Nestle. Składa się na niego bardzo kruchy wafelek, który przekładany jest specjalnym kremem. Do tego oblewany jest on słodkim karmelem, posiada też płatki pszenne, które polane są polewą kakaową. Idealne połączenie różnych składników w słodkiej przekąsce.

Milky Way

Produkt marki Mily Way składający się z puszystej konsystencji, w której skład wchodzi mleczna czekolada oraz piankowe nadzienie. Idealna propozycja zwłaszcza dla małych dzieci, choć również dorośli chętnie decydują się na spożywanie tego batonu w trakcie przerwy śniadaniowej.

Batony jak i wiele więcej słodkości w atrakcyjnej cenie możecie kupić w internetowej hurtowni słodyczy na stronie: https://amido.com.pl/hurtownia-slodyczy