Top 5 najbardziej znanych marek kawy w hurtowniach

Nescafe

Top 5 najbardziej znanych marek kawy w hurtowniachMarka Nescafe to jedna z najbardziej uznanych marek kawy na polskim rynku. Cechuje się ona stawianiem na delikatność, subtelność, ale też niepowtarzalny aromat kawy. Zainteresowani klienci zdecydować mogą się zarówno na kawy rozpuszczalne, jak i kapsułki do ekspresów. Kawa Nescafe sprawi, iż każda osoba odkryje niesamowitą przyjemność z codziennego picia kawy. Najbardziej znane odmiany kawy tej marki to z pewnością Nescafe Azera, Nescafe Gold oraz Nescafe Classic Intenso. Kawa doskonale pobudza do życia wczesnym rankiem.

Lavazza

Lavazza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, włoskich marek, której produkty dostępne są w ponad 90 krajach na całym świecie. Firma wywodzi się z Turynu i już od 1895 roku oferuje wysokiej jakości kawę w różnych postaciach. W ofercie Lavazza znajdziemy produkty zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i dla smakoszy kawy w domowym zaciszu. Lavazza oferuje kawę ziarnistą, mieloną, a także kapsułki do ekspresów. Sztandarowym produktem marki jest uniwersalna Lavazza Qualita Oro (100% arabica), dużą popularnością cieszą się także Qualita Rossa oraz Crema e Gusto.

Tchibo

Tchibo to matka z długoletnią tradycją. Korzenie firmy sięgają pierwszej połowy XX wieku. Kawy Tchibo pojawiły się w Polsce już w 1992 roku. Niemal od razu zdobyły uznanie konsumentów i nic dziwnego. Kawy Tchibo palone są z ziaren najwyższej jakości. Kawy Tchibo znajdziemy w każdym segmencie rynku – kawy palone, rozpuszczalne, kawy, kawy przygotowane specjalnie do parzenia w ekspresie. Tchibo to także ekspresy do kawy i kapsułki. Dzięki nim każdy w kilka chwil może stać się wykwalifikowanym baristą.

Jacobs

Top 5 najbardziej znanych marek kawy w hurtowniachJacobs to niemiecka marka, która zajmuje się produkcją kawy od 1895 roku. Aktualnie firma o nazwie Jacobs Douwe Egberts posiada oddziały na całym świecie i oferuje wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie. Marka oferuje kawę ziarnistą, mieloną, a także kawę rozpuszczalną oraz kapsułki Tassimo. Wśród flagowych produktów Jacobs znajduje się kawa Krönung (również w wersji bezkofeinowej) oraz Gronat Gold, dostępne w formie mielonej oraz rozpuszczalnej. W wersji ziarnistej Jacobs oferuje dodatkowo ziarna Crema oraz Espresso.

Wszystkie opisane marki kaw jak i wiele więcej jest dostępne na stronie: https://amido.com.pl/hurtownia-kawy-herbaty

Nazwa hurtowni spożywczejMarka i odmiana kawyCena
Hurtownia-spozywcza.plJacobs Kawa Crema Gold Rozpuszczalna 100g16,30zł
spozywczo.plKawa JACOBS KRONUNG rozpuszczalna 100g15,62zł
Hurtownia-spozywcza.plNescafe Kawa Classic rozpuszczalna 200g15,28zł
MAKROKawa mielona TCHIBO EXCLUSIVE 500g TCHIBO14,45zł
MAKROKawa mielona LAVAZZA Qualita Oro 250g12,99zł
spozywczo.plKawa NESCAFE rozpuszczalna 100g10,57zł
SELGROS cash&carryKawa rozpuszczalna Nescafe Classic 100g9,58zł
SELGROS cash&carryKawa mielona family 250g6,14zł