Opis producentów herbat

Lipton

Opis producentów herbatHistoria marki Lipton sięga 1890 roku. To właśnie w tym roku Thomas Lipton został właścicielem swojej pierwszej plantacji herbaty na Cejlonie. Mijały lata, zmieniał się świat, jedno pozostało bez zmian. Herbaty Lipton to zawsze ten sam, bogaty smak. Znają go wielbiciele herbacianego naparu na całym świecie.

Tetley

Opis producentów herbatBrytyjska marka Tetley istnieje od 1837 roku i należy obecnie do indyjskiego koncernu Tata Group. Jej produkty dostępne są w 40 krajach świata. Szeroka gama produktów Teltey obejmuje zarówno herbaty ekspresowe, jak i sypane w różnych odmianach: czarnej, earl grey, białej, owocowej, ziołowej, a także kompozycje mieszane.

Dilmah

Opis producentów herbatHerbaty Dilmah to produkt najwyższej jakości. Przygotowany z nich napój ma głęboki, esencjonalny esencjonalny smak. I nic dziwnego listki herbaty Dilmah pochodzą z najlepszych Cejlońskich plantacji, zbierane są z wielką starannością i dbałością o jakość.

Czarne, czerwone, zielone i białe – wszystkie zachwyca wielbicieli herbacianego napoju.

Saga

Saga to herbata, która zagościła na stołach Polaków już wiele lat temu. Na rynku utrzymuje ciągle mocną pozycję ze względu na swój niepowtarzalny smak oraz atrakcyjną cenę. Herbata Saga dostępna jest w wielu wersjach smakowych, ze szczególnym uwzględnieniem wyboru herbat owocowych. Saga to herbata znana ze swojej jakości.

Golden Assam

Golden Assam pojawiły się na sklepowych półkach 1990 roku. Niemal od razu zdobył sympatię polskich konsumentów. Firma ma w ofercie wysokogatunkowe herbaty z Chin, Indii i Cejlonu. Herbaty w saszetkach, liściaste i granulowane – każdy wielbiciel herbacianego napoju znajdzie swój ulubiony rodzaj herbaty.

Wszystkie opisane herbaty są dostępne w herbacianej hurtowni – Amido

Nazwa hurtowni spożywczejMarka herbatyCena
Hurtownia-spozywcza.plLipton Herbata Yellow Label Expresowa 100 Torebek16,96zł
spozywczo.plHerbata TETLEY INTENSIVE ex.100tb16,27zł
spozywczo.plHerbata DILMAH Premium 100tb16,02zł
Hurtownia-spozywcza.plDilmah Cejlońska Herbata czarna Premium 200 g11.37zł
spozywczo.plHerbata GOLDEN Assam ex 100tb11.37zł
spozywczo.plHerbata LIPTON expres 50t6,85zł
Hurtownia-spozywcza.plSaga Herbata czarna 126 g6,19
spozywczo.plHerbata SAGA EARL GREY exp.40tb3,06
SELGROS cash&carryHerbata Granulowana Golden Assam, Eternal 100 g2,20zł