Napoje na wesele hurtownia

Zakup napojów na wesele to jedno z najważniejszych zadań. Wielogodzinna uroczystość dla licznej grupy gości wymaga mnóstwa płynów i to zarówno nieprocentowych jak i procentowych. Napoje na wesele to jednocześnie ogromny wydatek, zgodnie z polską tradycją obciążający pana młodego.

Gdzie zatem kupować napoje na wesele?

Selgros

Napoje na wesele hurtownia to najlepsze miejsce na zakupy. Im większy hurtownia ze zróżnicowaną ofertą tym lepsze ceny zakupu. Na polskim rynku od lat funkcjonują wielkie hurtownie, w których towar kupują przedsiębiorcy do swoich sklepów. To tam najlepiej kupować napoje na wesele. Selgros jak zwykle ma w swoje ofercie wszelkie rodzaje napojów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Soki pitne, soki zagęszczone, napoje energetyzujące, napoje gazowane, koncentraty. A do tego szeroki wybór alkoholi. Ogromne wielkogabarytowe hurtownie dzięki swoim umowom z producentami zapewniają przyjazne ceny, nie są to ceny negocjowalne, jednak dużo niższe niż zakupy detaliczne.

Makro

Podobnie Makro, które jest najdłużej w takiej formie na naszym rynku,  oferuje napoje na wesele w dowolnych ilościach i przyjaznej cenie. Można tam kupić napoje gazowane i niegazowane, regenerujące, energetyzujące, owocowe i na bazie wód mineralnych. A do tego oczywiście szeroki wybór wszelkich alkoholi o różnorodnej zawartości procentowej. Wielkie hurtownie jak Makro czy Selgros dysponują ogromnymi parkingami i dobrym systemem logistycznym niezbędnym do transportu tak dużych zakupów, robionych przecież przez osoby prywatne, nie dysponujące najczęściej specjalistycznym transportem.

Allmark

Napoje na wesele można również kupować w mniejszych hurtowniach specjalizujących się w napojach, choćby hurtownia amido.com.pl W hurtowniach prowadzących sprzedaż internetową nie ma możliwości negocjacji cen, ale za to jest system korzystnych rabatów zależnych od sumy zakupu. Dodatkową korzyścią jest transport pod same drzwi, nie trzeba organizować go samodzielnie, hurtownia zapewnia dostarczenie zakupionego towaru w dogodnym miejscu i terminie.