Najpopularniejsze produkty przedsiębiorstwa The Coca-Cola Company

Najpopularniejsze Napoje Firmy The Coca-Cola Company

Coca-Cola

Coca-Cola to zdecydowanie najbardziej popularny produkt producenta. Przez wielu uważany za synonim amerykańskiego kapitalizmu. Coca-Cola to nie tylko klasyczny produkt, ale prekursor gatunku napojów produkowanych przez wielu producentów. Dzięki unikalnej recepturze jest jednak najlepszym i najbardziej smacznym napojem tej kategorii. Jednocześnie producent oferuje wiele wersji smakowych, w tym wersję bez cukru. Coca-Colę zna praktycznie każdy i to nie bez powodu. Jej smak mówi sam za siebie, ciągle utrzymując markę na najwyższym miejscu wśród konkurencji.

Fanta

Fanta powstała w Neapolu w 1955 roku jako jedna z najstarszych marek The Coca-Cola Company. Od zawsze kojarzona jest z cytrusowym, słodko-kwaśnym i mocno gazowanym orzeźwieniem. Od początku istnienia marki, oprócz klasycznego napoju o smaku pomarańczowym, pojawił się również smak cytrynowy z kwiatem bzu, smak malin i owoców leśnych, a także wiele limitowanych edycji m. in. z sokiem ananasowym, jabłkowym, truskawkowym, winogronowym bądź z owoców tropikalnych. Marka stawia na nowoczesne pomysły i swój przekaz kieruje przede wszystkim do młodych ludzi.

Sprite

Sprite to marka, która jako trzecia pojawiła się zarówno na światowym, jak i polskim rynku. Sprite istnieje od 1961 roku i od zawsze kojarzony był z cytrusowym orzeźwieniem. Posiada unikalną, rozpoznawalną formułę, łączącą w sobie smak cytryny i limonki. Na rynku, obok klasycznej wersji, dostępna jest także wersja o obniżonej kaloryczności, z aromatem mięty, w kolorze niebieskim, a także z domieszką owoców (np. tropikalnych czy leśnych). Sprite dostępny jest w puszkach.

Powerade

Powerade to jeden z najbardziej rozpoznawalnych napojów izotonicznych używanych nie tylko przez profesjonalistów, ale i zwykłych ludzi uprawiających sport. Napój bardzo dobrze spełnia swoją rolę, dostarczając organizmowi najważniejszych substancji i odpowiednio go nawadniając. Nie bez powodu zyskał sobie tak dobrą markę. Napój Powerade od lat dostępny jest w różnych wersjach smakowych, przy czym trzon marki stanowią te najbardziej klasyczne. Napój Powerade od samego początku istnienia górował nad konkurencją, jak jest i do dzisiaj.

Kropla Beskidu

Kropla Beskidu to jedna z najbardziej popularnych wód mineralnych w Polsce. Wydobywana w Polsce i oferująca produkty przystosowane do zabiegane trybu życia, pozostaje ciągle kupowana przez wielu Polaków. Największą zaletą Kropli Beskidu jest jej dostępność w całym kraju oraz oferta butelek dostosowanych do różnych potrzeb. Istnieję wody zapakowane nawet w najmniejsze butelki, by można było je zabrać ze sobą wszędzie. Dodatkowo Kropla Beskidu to synonim najlepszego smaku, przez co zdobyła sobie tak wielką popularność.

Nazwa hurtowni spożywczej Nazwa produktu, pojemność Cena
Hurtownia-spozywcza.pl Fanta Napój gazowany Orange 1.5l 5,14zł
Hurtownia-spozywcza.pl Coca Cola Napój gazowany 1,5 l 4,92zł
hurtownia napojów – spozywczo.pl Napój SPRITE 1,5l 3,95zł
spozywczo.pl NapójNapój COCA COLA 1,5l SPRITE 1,5l 3,95zł
spozywczo.pl Napój FANTA pomarańcz 1,5l 3,91zł
Hurtownia-spozywcza.pl Powerade Mountain Blast 500ml 3,58zł
SELGROS cash&carry Napoje Coca-Cola 1,5 l 3,51zł
spozywczo.pl Napój POWERADE Jagodowy 0.7l 3,49zł
SELGROS cash&carry POWERADE 500 ML 2,20zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *