Najpopularniejsze produkty przedsiębiorstwa The Coca-Cola Company

Najpopularniejsze Napoje Firmy The Coca-Cola Company

Coca-Cola

Coca-Cola to zdecydowanie najbardziej popularny produkt producenta. Przez wielu uważany za synonim amerykańskiego kapitalizmu. Coca-Cola to nie tylko klasyczny produkt, ale prekursor gatunku napojów produkowanych przez wielu producentów. Dzięki unikalnej recepturze jest jednak najlepszym i najbardziej smacznym napojem tej kategorii. Jednocześnie producent oferuje wiele wersji smakowych, w tym wersję bez cukru. Coca-Colę zna praktycznie każdy i to nie bez powodu. Jej smak mówi sam za siebie, ciągle utrzymując markę na najwyższym miejscu wśród konkurencji.

Fanta

Fanta powstała w Neapolu w 1955 roku jako jedna z najstarszych marek The Coca-Cola Company. Od zawsze kojarzona jest z cytrusowym, słodko-kwaśnym i mocno gazowanym orzeźwieniem. Od początku istnienia marki, oprócz klasycznego napoju o smaku pomarańczowym, pojawił się również smak cytrynowy z kwiatem bzu, smak malin i owoców leśnych, a także wiele limitowanych edycji m. in. z sokiem ananasowym, jabłkowym, truskawkowym, winogronowym bądź z owoców tropikalnych. Marka stawia na nowoczesne pomysły i swój przekaz kieruje przede wszystkim do młodych ludzi.

Sprite

Sprite to marka, która jako trzecia pojawiła się zarówno na światowym, jak i polskim rynku. Sprite istnieje od 1961 roku i od zawsze kojarzony był z cytrusowym orzeźwieniem. Posiada unikalną, rozpoznawalną formułę, łączącą w sobie smak cytryny i limonki. Na rynku, obok klasycznej wersji, dostępna jest także wersja o obniżonej kaloryczności, z aromatem mięty, w kolorze niebieskim, a także z domieszką owoców (np. tropikalnych czy leśnych). Sprite dostępny jest w puszkach.

Powerade

Powerade to jeden z najbardziej rozpoznawalnych napojów izotonicznych używanych nie tylko przez profesjonalistów, ale i zwykłych ludzi uprawiających sport. Napój bardzo dobrze spełnia swoją rolę, dostarczając organizmowi najważniejszych substancji i odpowiednio go nawadniając. Nie bez powodu zyskał sobie tak dobrą markę. Napój Powerade od lat dostępny jest w różnych wersjach smakowych, przy czym trzon marki stanowią te najbardziej klasyczne. Napój Powerade od samego początku istnienia górował nad konkurencją, jak jest i do dzisiaj.

Kropla Beskidu

Kropla Beskidu to jedna z najbardziej popularnych wód mineralnych w Polsce. Wydobywana w Polsce i oferująca produkty przystosowane do zabiegane trybu życia, pozostaje ciągle kupowana przez wielu Polaków. Największą zaletą Kropli Beskidu jest jej dostępność w całym kraju oraz oferta butelek dostosowanych do różnych potrzeb. Istnieję wody zapakowane nawet w najmniejsze butelki, by można było je zabrać ze sobą wszędzie. Dodatkowo Kropla Beskidu to synonim najlepszego smaku, przez co zdobyła sobie tak wielką popularność.

Nazwa hurtowni spożywczejNazwa produktu, pojemnośćCena
Hurtownia-spozywcza.plFanta Napój gazowany Orange 1.5l5,14zł
Hurtownia-spozywcza.plCoca Cola Napój gazowany 1,5 l4,92zł
hurtownia napojów – amido.com.plNapój SPRITE 1,5l3,95zł
spozywczo.plNapójNapój COCA COLA 1,5l SPRITE 1,5l3,95zł
spozywczo.plNapój FANTA pomarańcz 1,5l3,91zł
Hurtownia-spozywcza.plPowerade Mountain Blast 500ml3,58zł
SELGROS cash&carryNapoje Coca-Cola 1,5 l3,51zł
spozywczo.plNapój POWERADE Jagodowy 0.7l3,49zł
SELGROS cash&carryPOWERADE 500 ML2,20zł