Hurtownie, które zajmują się dostawą wody na terenie Warszawy i okolic

Firmy zajmujące się dostawą wody na ternie Warszawy i okolic

Hurtownia Amido

Firma Amido zajmuje się dostawą wody i innych napojów na terenie Warszawy i okolicznych powiatowych, aczkolwiek gotowa jest oferować swoje usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Posiada samochody wyposażone w windy rozładunkowe umożliwiające łatwy rozładunek towaru u klienta. Oferuje najpopularniejsze marki wód w Polsce.

GetFresh Sp. z o.o.

GetFresh Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą wody źródlanej darnatury do firm, biur i domów z 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku, zapewnia również nowoczesne systemy dozujące wodę, dostosowane do potrzeb Klientów. W ofercie dla firm posiada dostawę wody w butlach o poj. 18,9 l, natomiast do domów można zamówić butle 11-sto litrowe.

Eden Springs Sp. z o.o.

Eden Springs Sp. z o.o. dostarcza wodę źródlaną do firm i domów w całej Polsce, posiada 36 centrów dystrybucji oraz rozbudowaną flotę w celu realizacji regularnych dostaw wody. W swej ofercie zapewnia butle z wodą o poj. 18,9l wraz z dystrybutorami, stojaki na butle, dostawy wody co 4 lub 8 tygodni oraz bezpłatny serwis i opiekę Działu Obsługi Klienta.

AquaLider

Firma AquaLider z Katowic od 1999 roku jest dystrybutorem naturalnej wody źródlanej BONART z okolic Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, a od dwóch lat również wody jodowanej. W swej ofercie posiada dostawy wody źródlanej, mineralnej, jodowanej oraz gazowanej dla klientów indywidualnych oraz dla firm wraz z bezpłatnym serwisem urządzeń.

Aquator Sp. z o.o.

Firma Aquator Sp. z o.o. z Południowej Wielkopolski jest wieloletnim producentem i dostawcą wody źródlanej do biur, zakładów pracy i domów na terenie całej Polski. W swej ofercie posiada dostawę wody w 5-galonowych butlach wraz z dzierżawą butlowych dystrybutorów dozujących oraz wynajem sieciowych dystrybutorów filtrujących POU podających schłodzoną lub gorącą wodę pitną.

Aquamo

Firma Aquamo z Borzęcina Dużego zajmuje się od ponad 13 lat dostawą wody zarówno do firmy, jak i do domu. W ofercie są między innymi regularne dostawy wody 19-ltrowej wody Żywiec Perła, ale firma również zajmuje się sprzedażą własnych dystrybutorów – zarówno elektrycznych, jak i mechanicznych. W ofercie są też stojaki na butle, kubki oraz syropy.

PiastPol

Hurtownia wody PiastPol zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów na terenie Warszawy i okolic. Firmę charakteryzuje wysoka jakość posiadanych artykułów oraz rozsądne ceny, adekwatne do zapotrzebowania danych klientów. PiastPol oferuje szybkie usługi przy zachowaniu najwyższej jakości towaru i kontaktów.

Fontis

Firma Fontis oferuje dostawy wody zarówno do domów, jak i do firm. Przedsiębiorcom proponuje dostawę dystrybutorów wody, z których mogą korzystać pracownicy. Oferuje wodę źródlaną spełniającą najwyższe standardy jakości i mającą wysokie walory smakowe. Woda jest dostarczana na terenie całego województwa.

Aquavita

Firma Aquavita oferuje dostarczanie wysokiej jakości wody mineralnej z lokalnego źródła w Żabnicy na terenie całego województwa mazowieckiego. Dostarcza wysokiej jakości dystrybutory, które podlegają bezpłatnemu serwisowi. Firma gwarantuje także niezmienność cen przez okres pięciu lat. Oferowana woda posiada wysoką zawartość minerałów.

Aquick s.c.

Firma Aquick s.c. jest dostawcą górskiej wody źródlanej Źródło Żywiec dla firm, szkół, przedszkoli oraz domów na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. W swej ofercie oprócz dostawy wody posiada również wynajem lub sprzedaż dystrybutorów wody, ich sanityzację, serwisowanie oraz dostawy szerokiej gamy produktów dodatkowych.

Dostawca wodyCena
Hurtownia Amido – dostawa wody Warszawa<500 zł dostawa 20zł
GetFresh Sp. z o.o.29,90zł
Eden Springs Sp. z o.o.1zł =1l
Aquator Sp. z o.o.darmowa dostawa
Aquamodarmowa dostawa
PiastPol24zł
Fontis18zł
Aquavitadarmowa dostawa
Aquick s.c.20zł